Ahşap Tabela

Ahşap Tabela

Ahşap tabela çalışmaları, ahşabın cazibesiyle üretilen, şık ve estetik ürünlerdir. Cafeler, çay bahçeleri, kebapçılar ve çay bahçesi gibi yerler, ahşap tabela ürünlerini tercih etmektedir. Halatlı, oyma ve CNC oyma ahşap tabelalar, istediğiniz gibi hazırlanmaktadır. Yönlendirme tabelaları, bilgilendirici tabelalar ve alın tabelaları, özel olarak hazırlanmaktadır. Led ışıklı, ayaklı yönlendirme ve girişe özel ahşap tabelalarla, mükemmel ve estetik bir görüntü yakalayın. Eskitme boyalı, ferforje askılı, ağaç ayaklı, kütük ayaklı, çıkma özellikli, boyalı fener, hoş geldin tarzı ve rustik ahşap tabela çeşitleri, firmamız tarafından özenle hazırlanmaktadır. Özel koruyucu maddelerle kaplanan bu çalışmalar, nemden ve yağmurdan etkilenmemektedir. Diğer tabela çeşitleri gibi, yazıda tabela modelleri konusunda, etkili çalışmalar yapılmaktadır.

Tabelaların en önemli yönü, 24 saat reklam yapmasıdır. Kalabalık bir caddedeyseniz veya köşe başındaysanız, müşteri kategorisinde zamanla en çok tanınan firma olabilirsiniz. Bunun için en etkili tabelaları seçmelisiniz. Çevrenizde ahşap tabela yaptıran yoksa görkemli bir ahşap tabela, diğer firmalardan sizi ayıracaktır. Ahşap tabela çeşitleri, insana huzur veren bir yanı vardır. İnsanın doğaya karşı sevgisi, ahşapla bütünleşmiştir. Oyma, kabartma ve benzeri bütün ahşap tabela işlemlerini lazer tekniği ile yapan firmamız, hayallerinizdeki ahşap tabela çalışmalarını hazırlamaktadır. Otellerde ve benzeri yerlerde, ledli veya ledsiz uyarı tabelaları, yine ahşabın cazibesiyle hazırlanmaktadır. Tabela yaptıracağınız zaman, tabela örnekleri kataloğumuzu görmeden karar vermeyin.

Tabela fiyatları belirleme işlemlerinde, ahşap tabelalarda, işçilik çok önemlidir. Ayrıca ledli veya ledsiz olması da, fiyatı etkilemektedir. Tabelanın büyüklüğü ve montaj işlemlerinde kullanılan işçilik de, fiyat kategorisinin belirlenmesinde etkili rol oynamaktadır. Tabelanın okunaklı olması da çok önemlidir. Yazıların belirgin olması ve karışık olmaması da çok önemlidir. İstenen amaca hizmet etmesi, görüş alanının dışında olmaması, diğer önemli konulardır. Ahşap tabela yaptıracağınız zaman, tabelacılık konusunda profesyonel olan ekipleri tercih etmek, çok önemlidir. Firmamız, tecrübeli elemanlardan oluşturduğu ekibiyle, sizi en iyi şekilde piyasada temsil edecek tabela ürünlerini hazırlamaktadır. Ahşabın renklerinden oluşturulan kombinasyonlarla, müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir