Ayaklı Tabela

Ayaklı Tabela

Ayaklı olan tabelalarda dijital baskı yapılır belirli afişler tertip eden sopa sisteminde sağlam durmasını sağlayacak derece düzenekler kurulur. Ayak üzerinde olan ayaklı tabela pankart sisteminde paslanmaz kutu harflerinden üretilmesi gerekilen totem şeklinde ağırlıkları dahi karşılayacak kutu şeklinde olan kompozitör reyme tabelasına örnek olan ürünlerdir. Duba gibi sağlam duran yıkılmadan kötü hava koşullarına karşı dayanıklı olan bu arada reklam yapılması emeliyle tüm bölgelerde aktif kullanılacak olan ürünlerdir. Bir takım ayak bölümleri tekerlekli de olan bunlar özel imalata giren paslanmaz çelik krom malzemeden üretilen ürünlerdir. Saç yüzeyleri kalın olan lazer makinelerde işletimi yapılan makaslarla düzenli şekil alan ayrı olarak oldukça kaliteli freze makinelerde işlemesi yapılan tabela çeşitleridir. Tabela çeşitlerinde en fazla kullanılan örneklerden biridir.

Ayaklı olan makinelerde demirin oksitlenmesiyle sağlam kaynakların yapılarak yazı tipine uygun boyut ve renk seçimleri yapılmaktadır. İmalat mertebeleri zor olan uzun uğraş neticesi yapışkan bölümleri kurulur. Kimi üniversite yerleşkelerinde devlet dairelerinde insanları karşılamak emeliyle hazırlanır. Kullanım alanları oldukça fazla olan ayaklı tabela devlet resmi müessese ve kuruluşlarında da kullanılan yazı bantlarına göre el kesimleri yapılan %100 kalite de yüzeylerin birleşimleriyle alana gelen ürünlerdir. Belirli mikrona sahip sac kalınlığının olması şart olan afişlerde parti mitinglerinde insanları yönlendirmek kasıtıyla kullanılan ürünlerdir. Sokaklarda en fazla rastlanılan kalabalık ortamlarda yoğun insanların olduğu yerlerde yönlendirmek ve ya tedbir almak emeliyle kullanılır. Ayrı olarak diğer tabela çeşitleri gibi yüksek korozyon savunması olan ve oldukça işe yarayan aktif tabelalardan olmaktadır.

AYAKLI TABELA SİSTEMLERİ

Ayaklı yapılan tabela sistemlerinde LED ışık baskı kalitesi yüksek çözünürlükle olursa problem olmadan şehirlerarası yol vaziyetini belirlemek ve iletişimi sağlamak hesabına yönlendirme de etkin rol oynar. Ayrıca krom sit tabaka ve demirin kaliteli işlenmesinden dolayı sağlam duran bu ürünlerde destekleme gücü kalın profillerden dolayı oluşur. Görüntüsü şık duran ayaklı tabela kolay anlatımlar sunan ürünlerdir. Ayrıca son sistemde kumlama olarak adlandırılan tabela çeşitlerinde baskı işlemleri oldukça kolay olmaktadır. Her alanda firmanın muhtevanına uygun olarak uygun renklendirmelerin yapılmasını sağlayarak kurulur.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir