Çiçekçi Tabelası

Çiçekçi Tabelası

Çiçekçi tabelası ürünleri sahip olduğu renkli tasarımları ile beğeni kazanmaktadır. İçeride sayısız renk ve kokularda çiçeklerin bulunduğu bir dükkânın sahip olduğu tabelasının da elbette çiçekler kadar renkli ve güzel olması gerekmektedir. Bunun içinde genellikle LED ışıklı tabela çeşidi tercih edilmektedir. Tabela üzerindeki şekil ve yazı birbirine uygun olup, dikkat çekmesi için özel tasarlanmalıdır. LED tabelaların fiyatlarının uygun olması, az enerji harcaması ve mekânlara aydınlatma hizmeti de sunması avantajları içerisinde yer almaktadır. İç ve dış mekân fark etmeyen tabelaların hazırlık aşamasında kaliteli malzemelerin kullanılarak hoş görünmesi işletmenin kalitesini ortaya koyması adına önemli olmaktadır.

LED neon tabelaların sahip oldukları kumandaları sayesinde rahatlıkla kontrol edilmeleri, bir düğme sayesinde kolaylıkla değişen renklerin mekânlara farklı aydınlatmalar sunması estetik görüntüler sunmaktadır. Hem gece hem de gündüz saatlerinde bu ışıklar aydınlatma sunmakta ve uzak mesafelerden fark edilerek mekânların varlığı hissedilmektedir.  Montajı kolay olan, şimdilerde Çiçekçi tabelası olarak çok fazla tercih edilen bu tabela çeşidinin fiyatı tasarımların değişiklik gösterdiği gibi değişmektedir. Aynı etkiyi gösteren kayan yazı LED tabela çeşidi de istenilen ana renklerde hazırlanmaktadır. Bilgisayar ortamında hazırlanmakta olan tabela çeşidinde farklı animasyon ve yazı karakterleri seçimi bulunmaktadır. Su geçirmezlik özelliği bulunan tabela çeşidi iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. Aynı zamanda yazıların kayma hızı da arzu edildiği şekilde ayarlanabilmektedir.

Reklam, tanıtım ve ilan için hazırlanmakta olan tabelaların her biri farklı boyut ve renklerde hazırlanmaktadır. Her tabela kullanılacağı işletmeyi ifade etmesi bir nevi işletmenin imzası olması adına özel olarak tasarlanmaktadır. Aynı şekilde Çiçekçi tabelası gösterişli olması adına önceden bu konuda uzman olan kişiler tarafından tasarlanıp, teknoloji harikası sistemler kullanılarak hazırlanması gerekmektedir. Çağımıza yakışan sistem olan dijital baskı şimdilerde çok fazla mekânda karşımıza çıkmaktadır. Eczane camında, bina ve cephe kaplamada, araç giydirme de etkili olan baskıda kaliteli kâğıtlar, folyolar kullanılmaktadır. Her mekâna uygun olarak hazırlanan ve kullanılacakları alanlara yalnızca görsel açıdan değil tüm özellikleri ile faydalı olacak tabela çeşidi seçilmekte ve hazırlıklara başlanılmaktadır.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir