Doktor Tabelası

Doktor Tabelası

Doktor tabelası, sağlık sektöründe kullanılan ve önemli olan tabelalardır. Doktor yazısı, uzaktan rahat okunmalıdır. Tabelanın büyüklüğü görüş alanında olmalı ve en uygun mesafeye montajlanmalıdır. Görüş açısı bakımından, en iyi noktada olmalıdır. Her noktadan rahatlıkla görünmelidir. Doktor tabelası çalışmaları, tabela reklam kategorisinde, en sade ürünler içerisindedir. Belli standartlara sahip olan doktor tabelalarında, dijital baskı, kutu harf ve benzeri tabela çeşitleri tercih edilmektedir. Renkli çalışmalarda ve iki renk çalışmalarında, tabelanın mükemmel görünmesi gerekir. Doktor yazısı, doktorun ismi ve iletişim bilgileri, net ve açık olmalıdır. Dış cephede kullanıldığı için, yağmur, kar, dolu ve şiddetli sıcaklara karşı dayanıklı tabelalar tercih edilmelidir.

İş merkezlerinde, plazalarda ve benzeri yerlerde bulunan doktorlar, yüksek katlarda bulunuyorsa, aşağıdan geçenlerin rahat okuyacağı tabelalar yaptırmalıdır. Tabelanın rahat okunması için, sadece yazıda tabela modelleri yeterli değildir. Tabela çeşitleri kategorisinde, tabelaların görüş açısının mükemmel olması gerekir. Doktor tabelası çalışmalarında, iş merkezlerinin veya plazaların giriş kısımlarına da tabela yapılmaktadır. Doktor ismi ve kaçıncı katta olduğu, girişteki tabelalardan anlaşılmaktadır. Ayrıca, iş hanında, büronun giriş kısmına da tabela yaptırmak gerekir. Özel ışıklandırma isterseniz, mercekli led veya modül led ürünleriyle ışıklandırma yapıyoruz. Temizlenebilir özelliklere sahip bu tabelalar, istediğiniz özelliklere sahiptir.

Sağlık sektörünün en önemli bireyleri olan doktorlar, özel büroları için, tabela siparişi vermeden önce, bu işin uzmanlarını aramalıdır. Etkili ve kullanışlı bir tabela için, yılların tecrübesiyle hizmet veren firmamızı arayabilirsiniz. En uygun tabela çeşidi, montaj açısı, tabela reklam özellikleri, tabela fiyatları ve kısa zamanda montaj gibi birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Görüş açısına göre özel olarak hazırlanan tabelalarda, sağlam malzeme ve kaliteli işçilik çok önemlidir. Özellikle sert rüzgârlarda, tabelanın kalitesi ortaya çıkmaktadır. Firmamız kar, yağmur, dolu ve benzeri olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı tabelalar üretmektedir. Doktor tabelası kategorisinde, size için en uygun tabela örneklerini, kataloğumuzdan beğenebilirsiniz. Dijital baskı, cam yazıları, cam giydirme, one way vision, vinil germe, branda afiş, totem tabela ve led tabela gibi bir çok tabela çeşidini, kolaylıkla hazırlıyoruz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir