Düğün Salonu Tabelası

Düğün Salonu Tabelası

Düğün salonu tabelası düğüne gelenleri karşılayan en ehemmiyetli unsurlarda biridir. Düğün havasını, ışıklı ve animasyonlu özellikleriyle yaşatan bu tabelalar, özel çalışma teknikleriyle hazırlanmaktadır. Firmanızı en iyi şekilde açık havada temsil edecek tabelaları yaptırmak için, deneyimiyle tanınan firmamızın çalışmalarını değerlendirmelisiniz. Düğüne özel tabelalarda, bilhassa ışıklı tabelalar, en çok seçenek edilen ürünlerdir. Modül led, mercekli modül led, renkli led ve iki renkli led tabela ürünleriyle, göz kamaştırıcı tabela çalışmalarını alana getirebiliriz. İstediğiniz vakit adresinize gelip, tabela yapılacak yerde ölçü alabilen personellerimiz, çatı ve kule tabela işlerinde, tesirli görsel çalışmalara imzalamaktadır.

Yaptıracağınız tabelayı, yalnızca ‘tabela’ olarak düşünmeyin. Tabela reklam kategorisi, reklam ve tanıtım ile ilgili hatırı sayılır derecede katkı sağlayacaktır. Firmanızın ismi ile beraber, etkileyici bir slogan seçmelisiniz. Bu özel reklam sözlerini, tabelaya yazma işleminde, deneyimli personellerimiz oldukça başarılıdır. Düğün salonu tabelası yaptırırken, tabelanın boyutunu da iyi düşünmelisiniz. Kolay küçük bir tabela, düğün salonları için yetersizdir. Totem, çatı, kutu harf ve dijital tabela çalışmaları, salonun büyüklüğüne göre tercih edilmelidir.

Ön çalışma, tabela çalışmalarının başarılı olması için çok ehemmiyetlidir. Tabelanın her yerden görünmesi, güneş ışınlarının ve yağmurun zararlarını asgariye düşürülmesi, ışıklandırmanın başarılı olması ve en doğru tabela çeşidinin seçilmesi, ön çalışmanın ehemmiyetli konularıdır. Kutu harfli tabelalar, çatı tabelaları, totem tabelaları, ledli kayan yazılar ve pleksi kutu harfli tabelalar, düğün salonu tabelası olarak tercih edilmektedir. Bütün tabela çeşitlerinde, genelde ışıklandırma tercih edilmektedir. Düğünlere özel animasyonlu modül led tabelalar da, göz alıcı tasarımlara sahiptir. Düğün salonu tabelası yaptırırken, salona yaptırdığınız özel dekor çalışmalarına uyumlu çalışmalar hazırlamaktayız. Yazıda tabela modelleri tercih edilirken, tercih edilen fontlar ehemmiyetlidir. Tabela çeşitleri tercihinde, deneyimli personellerimizin tavsiyeleriyle hareket edebilirsiniz. Tabela örneklerini görmeden karar vermeyin. Harf tabelalarda, harflerin üst bölümüne veya alt bölümüne ışıklandırma yapabiliriz. Modül ledlerimiz, yağmura karşı dayanıklıdır. Tabela ücretleri belirleme işlemlerinde, tabelanın özellikleri, boyutu ve işçiliği, belirleyici rol oynamaktadır.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir