Fener tabela

Fener tabela

Fener tabela uygulaması en çok seçenek edilen tabela uygulamalarından birisidir. Gerek göze hoş gelen görüntüsü gerek gerek görsel manada oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olması fener tabela uygulamasını oldukça seçenek edilen çeşitlerin arasına sokmuştur. Fener tabela uygulaması ışıklı yada ışıksız olarak kullanılabilir. İç cephe uygulamalarında , dış cephe uygulamalarında , bina kapılarında , büro veya büro içinde de kullanıma müsait bir tabela uygulamasıdır. Müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda çift taraflı olarak ta üretilebilmektedir. Gerek taban üzerine ayaklar ile desteklenerek oturtulmuş olarak gerek bir direk sayesinde asılı durarak gerekse duvar uygulamalarında oldukça rahat bir şekilde sergileyebilirsiniz.

Fener tabela uygulamaları genelde iş yerinizin dış bölümünde cepheye 90 derecelik bir açıyla montajlanarak uygulanmaktadır. İki taraflı kullanılması hasebiyle kaldırımlardan  veya caddelerden giden insanların farketmesine ve iş yerinize yönlendirmesine yol açmakta ve oldukça bu konuda işlevsel bir uygulamadır. Fener tabela uygulamalarındaki en ehemmiyetli ayrıntı iş yerinizin ana cephesinde bulunan reklam ve görsellerin diğer yönlendirme görselleri ile uyumlu olacak şekilde aynı elden çıkmasıdır. Fener tabela uygulamasındaki  çıkma demir şeklindeki  uygulamalar dilerseniz değişik malzemeler ile kaplanabilir veya gizlenebilir. Fener tabela çeşitleri istenirse zincir veya başka çeşit malzemelerle asılabilir , ferforje veya düz model materyaller ile süslenerek görünüm zenginliği yaratılabilir.

Profesyonel ekibimiz reklam veya fener  tabela  uygulaması yapmak istediğiniz alanın ölçü ve konumunu görerek sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler tamamiyle birinci sınıf olup uzman montaj ekibimizle iş yerinize hiçbir zarar vermeden uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Fener tabelasının heyetimindeki en ehemmiyetli detaylardan biri yükseklik ayarlarının iyi ayarlanması ve abuhava koşulları ile oluşan rüzgar , fırtına gibi olaylardan etkilenmemesini sağlamaktır. Asmak için kullanılan zincir , ip vs.. aparatlar en uygun olması istikametinde seçilmelidir.

Fener  tabelası yaptırmak istiyorsanız  yaptırmadan önce kesinlikle bize müracaat edin. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti senelerin vermiş olduğu deneyimimiz sayesinde savunmaktayız. Fener tabela tasarım ve ücretleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize erişmeniz yeterli olacaktır. Firmamıza gelerek veya sitemizdeki bağlantı numaralarından arayarak telefon ile bilgi alabilirsiniz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir