Gravür tabela

Gravür tabela

Gravür tabela pleksi malzeme üzerine cnc makineleri veya özel lazer uygulamaları ile yazılmış hazır yazı tabelasıdır. Gravür tabela en çok uygulanan tabela çeşitlerinden biridir. Gravür tabela çeşitli boy veya ebatlarda istenilen şekillerde olabilir. Folyo veya çeşitli malzemeler ile desteklenerek daha da görünür hale getirebilir. Promosyon tabelası yada iş yeri tabelası olarak ta kullanılması için uygundur. Dış cephede kullanıldığı gibi iç cephede , büronuzda , büronuzda dilediğiniz yerde kolayca uygulayabiliriz. Hafif bir malzeme olduğundan uygulama işlemi de oldukça kolaydır. Dilersiniz ışıklı dilerseniz ışıksız olarak yapma olanağımız vardır. Çok fazla dikkat çekmek isteyen müşterilerimiz led ışıklandırma yada çok çeşitli ışık oyunları isteyerek kendi iş yerlerini ön tasarıya çıkararak dikkat çekmeyi muvaffak olmuşlardır.

Gravür tabela pleksi levhanın kazınması ve içine folyo uygulaması yapıldıktan sonra çok daha güzel hale getirilmektedir. İç cephede başka bir deyişle başka söylemle iç mekanlarda kapı tabelaları veya yönlendirme yazıları olarak ta çok fazla seçenek edilmektedir. Alt fonda kullanılan pleksi levha ise değişik renk ve istenilen boyuta göre üretilmektedir. Dikkat çekici özelliğinin yanı sıra ücret ile ilgili da uygun olan Gravür tabela uygulamaları iş yerinize ayrı bir renk ve hava verecektir.

Gravür tabelanın ışık oyunları tesiri ise en çok dikkat çeken tabela uygulamaları arasındadır. Yolda yürürken insanların kafalarını çevirmesine hem de tekrar tekrar bakmalarına neden olmakta ve iş yeriniz diğer iş yerlerinin arasından bir adım daha ön tasarıya çıkmasını sağlamaktadır. Led ışıklarının sade fakat sıcak tesiri Gravür tabelası uygulamasında da ortaya çıkmaktadır.

Profesyonel ekibimiz reklam veya gravür tabela yapmak istediğiniz bölgenin ölçü ve konumunu görerek sizlere en uygun seçenekleri sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz malzemeler tamamiyle birinci sınıf olup uzman montaj ekibimizle iş yerinize hiçbir zarar vermeden uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Gravür tabelası yaptırmak istiyorsanız şayet kesinlikle yaptırmadan önce bize müracaat edin. Sizlere bu konuda en iyi hizmeti senelerin vermiş olduğu deneyimimiz sayesinde savunmaktayız. Gravür tabela tasarım ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi almak için bize erişmeniz yeterli olacaktır. Firmamıza gelerek veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir