Işıklı tabela

Işıklı tabela

Işıklı tabela artık daha fazla ilgi görmesinin nedeni göze hoş gelen aydınlatması ve insanların alakasını çekmesidir. Ayrı olarak led ışıklı tabelalar bakım gerektirmeden yaz kış güvenle kullanabileceğiniz ve normal ampul aydınlatmalarına göre kat kat ekonomik olan uygulamadır. Çok küçük bir güçte çalıştığı için ekonomimizde tasarrufa gitmemizi sağlar. Işıklı tabelalarda da fark uygulamalar yapılabiliyor. Kayan yazı modelleri de şu an oldukça talep görmektedir. Yaptırdığımız ışıklı tabela sayesinde önceden belki farkına varılmayan dükkanlar dahi ışıl ışıl olup dikkatimizi çekmekte ve bizi ister istemez o bölgeye doğru yönlendirmektedir. Işıklı tabelalar istenilen ölçü ve modele göre tasarlanabilir , imal edilebilir ve montajı başarıyla uygulanabilir.

Bir iş yeri açtığımızda mağazamızın kimliğini yansıtacak reklam uygulamalarından biri de dış cepheye uyguladığımız tabelalardır. Reklam sektörünün hızla büyümesi ile artık yüzlerce değişik çeşit tabela uygulamaları ortaya çıkmıştır. Işıklı tabela , kayan yazılı tabela , led tabela , bez tabela , kutu harf tabela , dijital baskı tabela , neon tabela , otantik tabela , totem tabela yalnızca ilk akla gelen tabela çeşitlerindendir. Uygulamış olduğumuz tabelaların  yaptığımız ticaretin en ehemmiyetli reklam ve müşteriye yansıması olarak ta nitelendirebiliriz. Işıklı tabela ülkemizde en çok seçenek edilen tabela çeşitlerinden biridir. Ayrı olarak ışıklı tabelalar da kendi aralarında modellere ayrılmaktadır.

Bu bizim yaptığımız işle veya hayal gücümüzle alakalı artık hudut tanımamaktadır.  Önceden tabelaların içine yerleştirilmiş floresan lambalar kullanılırdı. Bu uygulama hali hazırda kullanılmakla birlikte artık yerini ağır ağır led lambalı ışıklı tabelalara bırakmaktadır.  Bilhassa Led aydınlatmalı ışıklı tabelalar hangi abuhava koşulu olursa olsun zarar görmezler. Değişik renk seçenekleri ile ister bir tanesini , istersek dilediğimiz renkleri bir arada aynı anda veya sırayla yakabiliriz. Bu ışıklı tabelalar sayesinde bir çok iş yerinin işlerinin arttığı gözlemlenmiştir. Güzel bir ışıklı tabela tasarımının ve aydınlatmasının insanları psikolojik olarak ta etkilediği ispat etmiş bir gerçektir. Artık ışıklı tabelalar sayesinde ticaret yaptığımız iş yerimiz bir adım daha öne çıkmakta ve daha fazla dikkat çekmemizi sağlamaktadır.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir