Işıksız tabela

Işıksız tabela

Işıksız tabela sistemleri bir dükkânın çekiciliğini artıran ve albenisini süsleyen ilk etken tabelalarıdır. Akşam hizmetine devam eden dükkânlar, tabela seçimlerinde ışıklı seçenekleri kullanırlar. Işıkların renkliliği müşterisinin dikkatini çekmek üzere tasarlanmış olur. Artı olarak çalışmalarına da gündüz saatlerinde devam eden iş yerleri için ise ışıksız tabela sistemleri kullanılmaktadır. Bu hem dükkânın fiyatını azaltan hem de yeniden tasarısı ile dikkatleri üzerine çekecek vaziyetteyse işe fayda bir seçenektir.

Işıksız reklam tabelaları, şirketlerin sıklıkla seçenek ettikleri tabela sistemlerindendir. Bütün işletmelerin kullandığı standart görsellerden olan ışıksız olan tabelalar, ışıklı tabelayla mukayese ettiğinde en büyük fark sizlerin de takdiri ile aydınlatma düzeneğinin bulunmayışı olacaktır. Kasa derinliği, eğer müşteri özel isteği bulunmaz ise olmamaktadır ve siz değerli müşterilerimizin isteğine göre tasarlanabilmektedir. Işıksız tabelalar gün ışığında kolaylıkla seçilebilirler.

Tabela ve reklam seçeneğinizin ömrü için demir iskeletiniz kesinlikle boyanmalı, ters bir vaziyette demir su ile temas ettiğinde veyahut nemlendiğinde, paslanmaya başlar ve anlayacaksınız ki ömrü azalır. Işıksız tabelaların aydınlatma düzeneğini dışarıdan ilave ışıklarla giderilebilirsiniz. Başka bir deyişle anlayacağınız üzere dışarı bağlanan aydınlatma ürünleri ile endirekt fiyatı düşük ve ışıklı tabelaya sahip olmuş olursunuz. Işıklı tabelaya sahip olmuş olursunuz. Ayrı olarak bilmelisiniz ki yeniden uzun ömürlü kullanım için heyetim ve montajının sağlam bağlanmış olması son derece ehemmiyetlidir. Bakım ve onarımına önem vermeli, yazıların silinmesi beklenmeden yenilenmelidir. Bunun gibi etkenlere olabildiğince dikkat edebilirsiniz ki bu da sizlere daha uzun ömürlü bir kullanım avantajı sağlayacaktır. Yeniden ışıksız reklam tabelaların avantajı da şudur ki; bu sistem diğer tabela sistemleri çeşitlerine göre aydınlatma düzeneği heyeti olmadığı için daha düşük fiyatlıdır ve hem düşük fiyatlı hem de istediğiniz standartlarda olacak tasarılara sahip olacaktır. İş yerlerinizi düşük fiyatlara dikkat çekici düzeylerde olmasını istiyorsanız bu sistemler tam da sizin içindir. Çalışma hayatını, kaliteli ürün, karşılıklı güven ve vaktinde teslimat prensipleriyle yürüten firmamız hem müşterisine hem de kendi işine saygı duyan profesyonel ekiplerden oluşmaktadır. Hem iç kadromuz hem de dış kadromuzla sizlere bir telefon kadar yakınız.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir