Kompozit Oyma Tabela

Kompozit Oyma Tabela

Kompozit oyma tabela reklam sektöründe sık kullanılan ışıklı ve ışıksız olarak tasarlanabilen tabela çeşitlerindendir. Reklam sektöründe tabelaların hizmet ettiği alanlar çok geniştir. Büro tabelası, lokanta tabelası, yönlendirme tabelaları, esnaflar, benzin istasyonları ve şirketler gibi bir hayli sektörde tabela olmazsa olmazlardan biridir. Şirket veyahut mekanınızın dikkat çekici ve fark edilebilir olması tabelanın çeşidiyle doğru orantılıdır. İşletmeniz için tabela ihtiyacı mevzubahis olduğunda, reklam sektöründe bu hizmeti sunan deneyimli tabela firmaları ile çalışmanız, iyi bir tasarım için doğru seçim olacaktır.

Tabela çeşitleri ihtiyaca göre değişik modellerde tasarlanmaktadır. Bir takım tabelalar oldukça büyük olup daha uzak mesafelerden gözükecek şekilde çatı üzerlerine kurulabilmektedir. Dekupe tabela olarak ta bilinen karma reyme tabela dolgun görünümü ile işletmenize şık bir görünüm kazandıracaktır. Reyme tabelalar pleksi, alüminyum ve paslanmaz harfler veyahut şirkete ait logonun CNC makinası kullanılarak reyilmesi neticesinde oluşur. Oyma tabela yapılacak yerin altına istenilen renklerde pleksiglass uygulanır. Pleksiglassın altına da ışıklandırma ilave edir. Camdan 6 kat dayanıklı olan pleksi malzemeden oluşan karma reyme tabelası estetik açıdan da seçenek edilebilecek tabela türlerindendir. Işıklandırmasıyla geceleri dikkat çekici ve bariz olma özelliği ile uzaktan fark edilebilen karma reyme tabelalar bir hayli mağaza zincirlerinin seçenek ettiği tabela modelidir. Müşterilerin talepleri değerlendirilerek ve tabelanın yerleştirileceği alanın şartları göz önünde bulundurularak tasarlanacak tabela modeli ile işletmeniz müşterilerin aklında iyi bir izlenim bırakacaktır. Bu tabela modeli müşterinin zevki ve bütçesi doğrultusunda değişik özelliklerde, dikey ve yatay olarak ta tasarlanabilmektedir.

İşletmenizin akıllarda iyi bir izlenim bırakması, müşterilerin dikkatini çekmesi ve bu doğrultuda müşteri potansiyelinin yükselmesi iyi bir reklamla olası olacaktır. İyi bir reklam aracı olan Karma reyme tabela işletmenizi nasıl görmek istiyorsanız o şekilde tasarlanabilir. Tabela modelinde tasarım evresi çok ehemmiyetlidir.  Tabelanızın dilediğiniz gibi olması iyi bir grafikerin tasarımı ile olası olacaktır. İstediğiniz tabela tasarımı ve çeşitleri için reklam sektöründe kaliteli hizmet sunan tabela firmalarını seçenek edebilirsiniz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir