Menü Board Tabela

Menü Board Tabela

Menü board tabela sayesinde istediğiniz yemek türünü istediğiniz zamanda, hareketli ya da sabit olarak müşterilerinize göstermek mümkündür. Son zamanlarda yemek sektöründe çalışan tüm insanların sıklıkla tercih ettiği menü board tabelası ile müşteri kitlenizi artırabilirsiniz. Yemek sektöründe rekabete girmiş işletmelerin indirimler ve kampanyalar uygulayarak en uygun fiyatlar ile vermiş olduğu yemek hizmetinin, ücretlerini görebilmek imkânınız vardır. Menü board tabelanızı isterseniz ışıklı ve hareketli ayarlatabileceğiniz gibi sabit de ayarlatabileceğinizi unutmayın. Fakat hareketli ve dijital menü board tabelalar her zaman diğer menü tabelalarına göre daha çok getirisi, geri dönüşü olan bir sistemdir. İstediğiniz yemeğin resmi koyabileceğiniz gibi karşısına yemeklerin fiyatlarını da yazmanız için yeterli alan bulunmaktadır.

Özellikle alışveriş merkezlerinin fast food katlarında sıklıkla karşılaşacağınız menü board tabela sisteminde hızlı bakış ve fiyat bilgilendirmesi için müşterilerin yararlanabileceği bir nevi menü olarak tasarlanmıştır. Sürekli değişen fiyat listesini menüye yazmak ve çıkartmak takmak çok zahmetli olacağı için günümüzde restoran menü ekranları kurtarıcı olmuştur. Satmış olduğunuz yemeklerin iştah açıcı görüntülerini ekrana yansıtarak, daha çok müşteriye ve kazanca ulaşmak isteyen işletme sahiplerin her zaman öncelikli tercih haline gelmiştir. Bazı menü board tabela sistemlerine anlık olarak müdahale edilerek, yemek siparişinin hazırlanmasına kaç dakika kaldığı gibi bilgileri ayrıca hazırlanma sürecini de takip edebilme fırsatları sunulmuştur.

Sık sık değişen ekonomi ve zam uygulanan yiyeceklerle birlikte yemek hizmeti veren işletmelerinde menüde ki yemek fiyat listesi de değişebilmektedir. Her zaman menü hazırlatabilmek ise zahmetli ve pahalı olacaktır. Size pahalıya patlayan bu durumu tabela reklam hizmeti veren bir firmadan menü board tabela siparişi vererek bütçenize sahip çıkabilirsiniz.  İşletmenize özel ebatlarda hazırlanabilen menü board sistemlerinin kurulumu da ücretsiz olarak yapılarak anında yararlanmanız sağlanır. Tek tuş ile tüm fiyat listesini değiştirerek, kampanyalı ve indirimleri yemek çeşitlerini de gösterebilirsiniz. Menü board tabela da alacağınız maksimum verim ile satışlarınız ve işleriniz yoluna girecek, müşterileriniz çoğalacaktır.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir