One way vision baskı

One way vision baskı

Son zamanlarda çeşitli baskı teknolojiler vardır. Bunlardan biride One way vision baskı teknoloji olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu baskı teknolojisi isminde anlaşılacağı gibi tek taraflı baskı mananına gelmektedir. Görüntü yalnızca bir taraftan verilmektedir. Diğer taraftan görmek olası değildir. Son senelerde oldukça fazla seçenek edilmektedir. Dijital baskı teknoloji üzerinden geliştirilmiştir. Çok tesirli bir metottur ve büyük binaların dış yüzeylerinde seçenek edilmektedir. Baskı ön yüzeye yapılır. Ancak, bu vaziyet içeriden dışarıyı görmenizi etkilemez. Tam tersine dışarıdan baktığınız vakit içeriyi görmeniz . Dış mekandan bakıldığında yalnızca ve yalnızca yapılan baskı çalışması görülmektedir.

Binaların dış cephelerini giydirilmesinde One way vision baskı teknolojisi seçenek edilmektedir. Değişen ve gelişen inşaat mimarisini desteklemekte, estetik kazandırmakta ve daha görsel alanlar oluşturmaktadır. Binanın içini göstermez ve dış cepheye ayrı bir güzellik katar. İç mekanlardan bakıldığında dijital baskı farkedilmez. Baskı yokmuş gibi dış alanları izleyebilir ve görebilirsiniz. Işık şiddetine göre bir takım vaziyetlerde görüntü bozulabilir. Ancak, bu alanda da büyük bir görüntü netliği sağlanmıştır. Bu vaziyet dahada iyileştirilmeye devam edilmektedir. İç alanlardan dış alanlara bakıldığında çok az bir görüntü kaybı oluşabilir. Ancak, bu vaziyet sizin görüşünüzü netlikle etkilemeyecektir. Büyük inşaat şirketlerinin yapmış olduğu dev projelerde kullanılmaktadır. Büyük şehirlerde sıklıkla karşılaştığımız bir vaziyettir. Bunun dışında bir takım şirket binalarının seçenek ettiği bir reklam türüdür. Plaza, merkez büro ve benzer binalarda bu baskı metodu kullanılır ve tesirli bir reklam yapılmış olur. Her yerden fark edilir ve farkındalık yaratır.

TEK TARAFLI BASKI

Bu sayede One way vision baskı çok işe yaramaktadır. İşlevsel olarak tesirlidir. Emeli tanıtım ve reklamdır. Baskı teknolojileri her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Değişik amaçlar için çeşitli yeni tasarımlar ve teknolojiler sunulmaktadır. Artan rekabet ortamı ile beraber bu vaziyet dahada gelişecektir. Baskı sektörü içinde de çok ciddi bir rekabet ortamı vardır. Bu vaziyet müşteriler için pozitif bir gelişmedir. Hem kalite artmakta, hem de fiyatlar azalmaktadır. Daha yüksek kaliteli ürünler her vakit için daha uygun ücretlere alınabilmektedir.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir