Oto Yıkama Tabelası

Oto Yıkama Tabelası

Oto Yıkama Tabelası yıkama sektörünün yoğun faaliyet gösterdiği ve rekabet ortamının yüksek olması nedeniyle firmanızı bariz bir şekilde görünür kılma açısından ehemmiyetli bir reklam aracıdır. Bu sektörde daha fazla müşteriye erişmek ve iş hacminizi arttırmak için gündüz ve gece fark edilebilecek özellikte bir tabela yaptırmanız faydanıza olacaktır. Oto yıkama alanları son zamanlarda bir hayli semt ve merkezde bulunmakta, müşterilerin tercihleri kolay bulunabilen oto yıkama alanlarından yana olmaktadır. Bunu da sağlayan oto yıkama işini yaptığınızı gösteren büyük ve hemen göze çarpan tabela modelleri olacaktır. Böyle bir iş yapmaya karar verdiğinizde firmanız için uygun olabilecek tabelanın seçimi ehemmiyet arz etmektedir.

Oto yıkama tabelası bir reklam ve tanıtım aracıdır. Tanıtımınız ve reklamınız ne kadar iyi olursa müşteri potansiyelinizde bir o kadar yüksek olacaktır. Önceden sanatkâr ustaların elinden çıkan ve fırça ile yapılan tabelalar günümüzde dijital baskı ve lazer kesim teknolojileri gibi çağdaş teknikler ile üretilen ışıklı tabela örnekleri geceleri ara sokaklarda dahi dikkat çekmektedir. Tabela çeşitleri arasında en çok talep görenlerden bir tanesi ışıklı tabela modelleridir. Led ve içten aydınlatma şeklinde yapılan tabelalar diğer tabela çeşitlerinde kullanılmaktadır. Kutu harf tabela, alüminyum tabela, dijital baskı tabela, totem tabela modellerinde ışık sistemi kullanılmaktadır. Tabela çeşitleri arasında yer alan bir diğer tabelada polikarbon tabeladır. Bu tabela ışıklı ve ışıksız yapılabilmektedir. Yaygın kullanım alanına sahip gravür tabela ışıklı tabelalar arasında bulunmaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen bu tabelalar firma yazı ve logosu ile beraber alüminyum kasa içine LED’lerin yerleştirilmesiyle yapılır. İstikamet tabelası, bilgilendirme, inşaat sektöründe, büro ve apartmanlarda sıkça seçenek edilen yönlendirme tabelaları günlük hayatta sıkça karışımıza çıkan tabela modellerindendir.

Bilhassa şehirler arası yollarda sıkça karşımıza çıkan dinlenme tesisleri, benzin istasyonları ve büyük şirketlerin yerini belirten totem tabelalar ışıklı ve ışıksız olarak yapılmakta ve uzak mesafelerden kolayca fark edilebilmektedir. Tasarıma göre farklık gösteren uygun tabela ücretleri ile size uygun olanı seçerek tanıtımınızı yapabilirsiniz.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir