Otopark tabelası

Otopark tabelası

Otopark tabelası sistemleri araçların düzenli şekilde park organizasyonunu sağlamak emeliyle hazırlanan ürünlerdir. Otopark araçların iç mekânda veyahut dış mekânda düzenli yerleşim sağlamaları açısından Otopark Tabelası belirli sistemle ve belir alan üzerinde tertip eden yerlerdir. Otopark emeli aslında dışarıda oluşan trafiği engellemek araçların yol kenarlarına değil de belirli tahsis edilen yere park yapılmasını sağlamak olduğundan dolayı tabela sistemleri sürücüyü yönlendirmeye fayda. Kapalı otopark sistemlerinde müşteriyi hoşnut edici tüm kaliteli işlemler ve işçiliklerin bitirmesi oldukça ehemmiyetlidir.  Dış cephede ısıya dayanıklı gravür levhalarda rakımı problem olmadan kolay folyo uygulamaları olan tabela çeşitlerinden vardır ve ışıklı da yapılacak olan tabela guruplar arasında bulunur.

Müessesesel kimliğin parçası olan otopark yönlendirmesinde Otopark Tabelası araçların giriş çıkışlarını kontrol etmek kasıtıyla tüm bilgilerin düzenli yazılması doğru yerlere doğru manevralarda istikamet verilecek olan yerlere doğru şekilde montaj edilmeleri gereklidir. Askılı olan ışıklı göstergeli, arka bölümlerinde karanlıkta görmeyi sağlayacak derecede belirli yazı ayarlarında punt edilmesini eşit ölçülerde yapılarak dizayn edilen hem de sürücüyü etkileyici levha üzerine metal baskı yazıları yapılan tabelalar olmaktadır. Tüm ikaz ve ikaz işaretleri paslanmaz sacın üzerinde düzenli şekilde kurulur. Tüm tabela sisteminde olduğu gibi düzenli işçilik gerektiren içinde olan floresan ayarının iyi olması hiçbir zaman gözü yormaması gereklidir. Çok fazla büyük harflerle yazılıp aslında alan kaplamasından da ziyade kısa yazılar lakin büyük ölçekli olmadan hareket edilmesi aslında daha mantıklı olan vaziyettir. Bazıları alüminyum olan polip karbon fiber baskı üzerinde montesi yapılan flaş baskılı harfler, olan dikkat çekici el yazısı olan fener sistemli örnek verilecek olan tabalarla da imaları yapılan ürün gurularına değerdir.

Otoparkın dış bölümüne belirli açılarla dönen Otopark Tabelası belirli ayaklarla destekleri sağlanan zincir pi gibi ağartalar yardımıyla desteklenmesi zor olmayacak şekilde montesi yapılan ürünlerdir. Perfore ve düz baskı yardımıyla insanların fark etmesini sağlamak ehemmiyetlidir. Bu manada ayrıntılı işçilik gerektirir. Bu makinelerde CNC kaplamaları sağlam yapılacak şekilde lazer kesimli işlemleri oldukça profesyonelce üretilmesi gerekilen ürünlerdir.

You May Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir